Ergonomiczna skrzynka teletechniczna

Automatyka dla przemysłu

Chcesz kupić skrzynkę telekomunikacyjną? Wejdź na telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdym budynku – określają to odpowiednie ustawy. W sprzedaży dostaniemy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – ze wzmocnionego metalu

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana ze wzmocnionego surowca i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. U dystrybutorów wyróżniamy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na zewnątrz budynków, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych, a także wysoką temperaturę. Następna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz nieruchomości, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – takie jak kable koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – routery, multiswitche. Moduły w środku skrzynki można zainstalować na przykład na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne zamki

Priorytetowym czynnikiem jest również ochrona przed ingerencją osób trzecich do wnętrza szafki. W tym celu służą specjalne zasuwy. To istotne również w domu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Należy pamiętać również o uporządkowaniu kabli – do tego celu wykorzystuje się specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do naszych potrzeb.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]