Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Automatyka dla przemysłu

W tym miejscu uzyskasz więcej szczegółów o ofercie dystrybutora silników prądu stałego.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze zastosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od uznanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych

Działająca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, a także silników elektrycznych DC wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się wysoką żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są wykorzystywane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do obsługi intralogistyki czy frezarek, a z racji możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy narażeniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Bodine Electric Company.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]