Nowoczesne instalacje teletechniczne

Automatyka dla przemysłu

Instalacje teletechniczne. Zajrzyj na www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT, aby skorzystać z pomocy fachowca.

Instalacje teletechniczne sieci kablowych to rozbudowana infrastruktura w której zakres wchodzi mnóstwo różnych urządzeń – od elementarnych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju istnieją specjalistyczne podmioty, które zajmują się obsługą sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi są w ten sposób dostępne i z urządzeń składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – odbiorniki optyczne i gniazda multimedialne

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia jak m. in.: anteny VHF, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, mikrowzmacniacze abonenckie, wzmacniacze kaskadowe, węzły optyczne. Na rynku dostępne są też wzmacniacze budynkowe, kable telekomunikacyjne, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i cyfrowe stacje czołowe. Sprzęty tego typu instalowane są na nieruchomościach, w szpitalach i blokach. Firmy funkcjonujące na rynku zajmują się natomiast m.in. planowaniem instalacji i wytwarzaniem poszczególnych komponentów. Instalacje teletechniczne wymagają odpornych na negatywne elementy komponentów i profesjonalnego montażu – dlatego zalecana jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – Rozporządzenie Ministra Transportu

Niezbędne jest też, aby sieci kablowe były zgodne z określonymi prawnie warunkami technicznymi jakim powinny odpowiadać budynki i ich położenie. Dlatego niezbędna jest kompleksowa opieka fachowych firm, które zagwarantują właściwe narzędzia i dobiorą najlepsze urządzenia dostosowane do wymogów danej sieci. Instalacje teletechniczne często potrzebują również napraw, a więc niesamowicie duże znaczenie ma opieka gwarancyjna. Są nią zainteresowani przeważnie deweloperzy.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]