Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

Automatyka dla przemysłu

Zobacz, gdzie kupić wzmacniacz szerokopasmowy, wejdź na www.telmor.pl.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie używane przez operatorów kablówek. Zostało ono zaprojektowane w celu spotęgowania i ustabilizowania mocy sygnałów biegnących do indywidualnych telewizorów. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – znakomity sygnał

Wzmacniacze szerokopasmowe funkcjonują zazwyczaj w zakresie 50 Hz – 6 MHz. Znakomicie niwelują wszelkie awarie wywołane na przykład przez usługi internetowe oraz umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Z reguły zlokalizowane są w blokach, aby przekazywać sygnał bezpośrednio. Zasilanie sprzętów odbywa się lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a eksploatacja sprzętu nieskomplikowana. Moduły te charakteryzują się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 123dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od wykorzystywanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – powszechnie stosowany

Regulacja parametru toru RF jest nieskomplikowana. Wykorzystuje się do tego celu moduły WHX-823 lub wkładki JXP. Sprzęty posiadają także specjalistyczne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są wyjątkowo funkcjonalne. Niektóre z nich wyposażono w specjalny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że wzmacniacze szerokopasmowe są szeroko rozpowszechnione i gwarantują abonentom świetną moc sygnału w domowych telewizorach. Ogromnym plusem jest również energooszczędność na poziomie ok. <5,5W.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]