Długie kolczyki – dopełnienie wieczorowej kreacji

Biżuteria i kosztowności

Dowiedz się więcej o długich kolczykach na www.bizutik.pl.

Elegancka biżuteria wspaniale akcentuje naturalny urok wszystkich kobiet i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach – pasuje do pracy, na wielkie wesela lub romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dopasować długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – wyszczuplają twarz oraz szyje

Długie kolczyki współgrają z różnymi typami urody – mogą je nosić kobiety ze stanowczo zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi, jak i te o okrągłej twarzy. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki pragniemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki o długości minimum dwa cm doskonale wyszczuplają szyję oraz wysmuklają twarz, a szczególne ku temu właściwości mają wzory kolczyków o podłużnym, a przy tym wąskim kształcie, na przykład w postaci pałeczek lub listków. Modne są również wiszące kolczyki w kształcie delikatnych łańcuszków, które są subtelnym akcentem, który nie dominuje stylizacji, a przy tym pięknie prezentują się na uszach. Dzięki stosownej biżuterii cała sylwetka nabiera wrażenia lekkości i staje się optycznie wyszczuplona. Długie kolczyki mogą także przybrać kształt kół – te modele nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, którym zależy na uzyskaniu delikatnego wydźwięku stylizacji.

Kiedy wypada założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień oraz na świąteczne okazje. Będą idealnym dopełnieniem szykownej kreacji, włożonej przykładowo na studniówkę, uroczystości weselne czy też bal sylwestrowy. Śliczne kolczyki srebrne z błękitnymi cyrkoniami podkreślą niebieską barwę oczu, a złocone pałki będą wspaniale harmonizować z innymi elementami biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki w formie listków – są niezobowiązujące oraz wspaniale uwypuklają styl casual. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których rozbrajający blask na pewno urzeknie każdego. Wspaniałym pomysłem na biżuterię na spotkanie służbowe są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to symbol ponadczasowej wytworności.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]