Kolczyki kwiatki nałożysz na różne okazje

Biżuteria i kosztowności

Kolczyki kwiatki zamówisz na https://www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki.

Kwiaty i ogólnie świat roślin od wieków są jednym z ulubionych motywów, z którego złotnicy czerpią inspirację. Przyczyn tego jest naprawdę sporo. Wśród najważniejszych wspomnieć trzeba ewidentnie dużą różnorodność tego typu motywów, która powoduje, iż błyskotki z kwiatami noszą zarówno przez dorosłe kobiety, jak i kilkuletnie dzieci. Nie możemy nie wspomnieć też o przyciągającym wzrok wyglądzie, którym częstokroć cechują się kolczyki kwiatuszki tudzież inna biżuteria inspirowana florystycznymi motywami – albowiem ona wspaniale współgra zarówno z szykownymi, wieczorowymi kreacjami, jak i stylizacją noszoną na co dzień. Jak więc wybierać kolczyki kwiatuszki, by dobrze się prezentowały?

Kolczyki kwiatuszki – prawidłowo dopasuj je do konkretnej stylizacji

Kolczyki kwiatuszki bywają naprawdę porywającym dopełnieniem każdej kreacji – w szeregu przypadków stają się nawet dominującym jej elementem. Aby tak się jednakże stało, trzeba je odpowiednio dobrać do danej stylizacji. Jeśli chodzi o stroje wieczorowe bądź te przeznaczone na formalne wydarzenia, najlepszym wyborem do nich są naturalnie kolczyki kwiatki inkrustowane kryształkami Swarovskiego bądź drogimi kamieniami. Kolczyki emaliowane będą zaś wyglądać ładnie przy mniej oficjalnych, casualowych stylizacjach. Zwróćmy także uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki inspirowanych wyglądem roślin z reguły mają sztyfty. Osobną kategorię tworzą kolczyki tworzone z dotąd sporadycznie wykorzystywanych w branży jubilerskiej materiałów, jak na przykład ceramika, drewno bądź żywica epoksydowa.

Kolczyki kwiatki to nie wszystko. Pozostałe wzory roślinne

Pozostając wciąż w temacie kolczyków kwiatuszków, trzeba wspomnieć o tym, że kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który zdobył serca złotników. Sporą popularnością cieszą się również wzory inspirowane kształtem pędów i liści. Nieco rzadziej spotykane – jakkolwiek możemy znaleźć je u jubilerów – to kolczyki inspirowane kształtem owoców bądź całych roślinnych sylwetek.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]