Kolczyki na sztyftach – znajdź najlepsze dla siebie

Biżuteria i kosztowności Zakupy

Więcej na temat kolczyki sztyfty na http://bit.ly/2ey7d6G.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, wpływa zarówno użyty do ich wyrobu kruszec, wzór i szlachetne minerały, ale także typ zapięcia. Na rynku znajdziemy rozmaite typy mocowań – na przykład wiszące bigle oraz niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla tych kobiet, które cenią prostotę i wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna okazuje się także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na specjalne okazje oraz te, które śmiało można nosić na spotkania w małym gronie.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym pomysłem będą z pewnością srebrne kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi minerałami – topazem lub kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, ale stylowych strojów – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie gabaryty i prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do zwykłych strojów. Do pracy dobrze założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – prezentują się niemal tak dobrze, jak prawdziwe, ale ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą główką.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]