Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Biżuteria i kosztowności

Nie szukaj już więcej! Tu zaopatrzysz się w srebrne kolczyki

Jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okoliczność – niezwykle uroczystą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak rozchwytywane oraz w jakich sklepach można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych kształtach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie często wybierane są wiszące akcesoria, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako okraszone drogocennymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Dodatki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie dzieje się w przypadku dodatków z metali nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc dobierając je popatrzmy na cechy probiercze oraz sposób ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały doskonale, trzeba umiejętnie je pielęgnować i na bieżąco eliminować najmniejsze zabrudzenia. Należy przecierać je co jakiś czas miękką szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne specyfiki czyszczące, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki chować w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie stosujmy natomiast przestarzałych metod czyszczenia, typu pasta do zębów czy ocet. Takie preparaty mocno rysują miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór ozdób znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zapracowane Polki.