Wisiorki srebrne

Biżuteria i kosztowności Zakupy

Zamów wisiorek

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta lubi mieć unikalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety luksus kupowania takiej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Równie ważna jest grubość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie od tego czy szukasz o klasycznym kształcie (koła, łzy, kwadratu itd.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający rzeczy codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami, na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroką ofertę jest także jeśli mówimy tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]