Akcesoria szalunkowe – można zamówić je online

Branża budowlana

Kup akcesoria szalunkowe na sklep.abcszalunki.pl/13-akcesoria-szalunkowe.

Akcesoria szalunkowe to podzespoły, które służą do wspierania deskowań i przydają się na placach budów. Jakie produkty wykorzystuje się w trakcie szalowania? Kiedy warto zamawiać je w sklepach internetowych?

Akcesoria szalunkowe – ich typy i zastosowanie

Żeby szalunki ścienne, używane do wykopów czy stropowe były ustawione we właściwy sposób, konieczne są odpowiednie akcesoria szalunkowe. Ich wytwórcy dostarczają obecnie sporo elementów używanych do wzmacniania szalunków, m.in. napinacze rygla, sworznie napinające, ściągi szalunkowe, nakrętki, zaciski sprężynowe, klucze do żabek napinających i rusztowań, listwy pozycjonujące czy fazujące, korki i stożki oraz rurki dystansowe. Ściąg szalunkowy, zwany także ankrą szalunkową, to pręt z gwintami, który pomaga zachować właściwy odstęp pomiędzy płytami szalunkowymi. Ściąg centrujący używany jest do łączenia narożnika z płytą szalunkową. Do ściągu dołączone są nakrętki przegubowe, motylkowe lub talerzowe. Natomiast żabki napinające stosowane są jako uchwyty pozwalające spiąć szalunek za pomocą drutu zbrojeniowego. Żabki zapewniają szczelność konstrukcji po zdjęciu szalunków. Wśród akcesoriów szalunkowych istotną rolę pełnią również dystanse, które umożliwiają utrzymanie optymalnej odległości pomiędzy szalunkiem a prętami. Kupując akcesoria nie można nie uwzględnić też ocynkowanych nakrętek pasujących do ściągów.

Dlaczego warto kupić akcesoria szalunkowe online?

Szeroki wachlarz akcesoriów szalunkowych dostępny jest w dobrze wyposażonych sklepach internetowych. Witryny internetowe mają w swojej ofercie najwyższej jakości elementy od wielu producentów. Akcesoria szalunkowe pasują do popularnych deskowań Peri, Tekko czy Rasto i są dostępne w rozsądnych cenach.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]