Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Branża budowlana Zakupy

Jeśli chcesz kupić blachę na rąbek stojący, skieruj się tu.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Czy warto w nie zainwestować? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek oraz możliwości ich użycia.

Blacha na rąbek stojący – do wielu stylów architektonicznych

Blachy na rąbek wspaniale łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz większe uznanie. Pięknie wyglądająca i mocna blacha na rąbek może być używana zarówno w nowoczesnych domach, jak i nieruchomości, w których potrzebna jest zmiana paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w formie niedużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i stosunkowo łatwo. Tego typu pokrycie dachowe bardzo dobrze współgra z rozmaitymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym lub dworkowym), a jednocześnie jest wytrzymałe i odporne na korozję.

Blachy na rąbek stojący – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem użytej technologii oraz wytrzymałości. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną powłoką gwarantująca osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. woda bądź promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w kilku modelach, co umożliwia dobranie jej do wymogów różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na obniżenie wydatków związanych z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten budulec wprost od producenta.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08