Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Branża budowlana Usługi

Projekty wnętrz Kraków. Dowiedz się, kto potrafi to przygotować.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj nieodzowny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia też pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]