Muldy budowlane i inne kontenery budowlane

Branża budowlana Zakupy

Zamów kontenery budowlane.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontener na gruz – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest wiele typów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy często używane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]