Pokrycia dachowe z blachy – najlepszy wybór dla inwestorów

Branża budowlana

Zapoznaj się z ofertą producentablachodachówki na www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powtórnie wypierają z rynku stosowane przez dekady popularne dachówki betonowe i ceramiczne. Liczne zalety tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one świetnym rozwiązaniem nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz także dla inwestorów.

Blachodachówki – czy warto na nie postawić?

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z wielu względów. Przede wszystkim ważą dużo mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachu, a przy tym też ułatwia transport i rozładunek tych elementów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i mniej czasochłonna w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich staranne rozstawienie zajmuje zwykle dużo więcej czasu. Następną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc każdej, także niezmiernie skomplikowanej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez problemu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych świetnie się prezentuje zarówno we współczesnym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starych budynków, zwłaszcza, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżnia również lepsza szczelność. Prócz tego łatwo je czyścić. Właściwie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie silnych zabrudzeń przyda się preparat do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić pokrycia dachowe najwyższej jakości?

Aby nabyć nowoczesne blachodachówki wysokiej klasy nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od 3 dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki wybór blachodachówek, blach trapezowych oraz paneli dachowych. Produkty te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych producenta, funkcjonujących na obszarze czterech województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rdzewienie, a także powstawanie porysowań. Firma Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, stąd prócz swoich produktów oferuje także akcesoria dachowe (np. folie dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych producentów.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08