Przydomowe baseny kąpielowe – relaks, sport i dekoracja

Branża budowlana

Kup baseny na http://www.baseny.kapielowe.pl

Basen kąpielowy prawie wszystkim kojarzy się z luksusem, ale jest to także ogromna wygoda, sposób na relaks bądź na uprawianie sportu. Na basen więc bezsprzecznie warto się zdecydować, pamiętajmy jednak, aby stawiać wyłącznie na najlepsze rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, wybudowane i konserwowane przez profesjonalistów to pewność ich funkcjonalności oraz trwałości.

Jakie baseny kąpielowe są dostępne w sprzedaży?

Baseny można podzielić na baseny do użytku profesjonalnego, przykładowo dla ośrodków spa czy obiektów sportowych, a także baseny prywatne – wewnętrzne, ogrodowe czy przydomowe. Rozróżnienie na baseny zewnętrzne i wewnętrzne to następne kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych potrzebne jest zbudowanie hali basenowej, która musi spełniać określone warunki, na przykład dotyczące wytrzymałość materiałów budowlanych na chemię basenową czy wilgotności powietrza. Wybór profesjonalistów jest więc niezbędny do jego budowy.
Poza tym do wyboru jest wielka ilość rodzajów basenów. Dostępne są rozmaite kształty: okrągłe czy ósemkowe, baseny prostokątne, płytkie brodziki czy podłużne baseny typu fast lane, świetne dla fanów pływania oraz zwolenników dbania o formę. Dostępne są również baseny o różnych konstrukcjach, na przykład modele, które mają całe niecki wpuszczane w ziemię bądź też obniżony poziom wody, co wygląda bardzo efektownie.

Akcesoria do basenów kąpielowych

Pragnąc zmniejszyć wydatki, przy projektowaniu i budowie basenu można postawić na standardowe rozwiązania, jednak nie zawsze dodatkowe akcesoria są bardzo kosztowne. Niesamowite wrażenie robi na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, przez co uatrakcyjnia także halę basenową albo ogród. Godnym polecenia wyborem w przypadku basenów zewnętrznych jest zadaszenie, które pozwala wydłużyć sezon kąpieli z trzech do aż sześciu miesięcy, a także chroni prywatność oraz gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych członków rodziny i zwierząt domowych. Jeżeli basen ma służyć przede wszystkim do wypoczynku, warto zamontować specjalne schody. Podobnych możliwości jest jednak znacznie więcej – jedne podwyższają walory użytkowe basenu, inne natomiast nadają mu bardziej ekskluzywny charakter.

Lokalizacja firmy:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]