Usługi dla ekip budowlanych – wypożyczalnia szalunków

Branża budowlana

Wypożyczalnia szalunków Kraków - sprawdźcie co może wam zaoferować.

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych w budownictwie technologii. Na czym się opiera? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są ze sklejki, lecz można zaobserwować też wersje wykonane ze stali, a niekiedy nawet tworzyw syntetycznych. Pozostałymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na wypracowanie wymaganych rezultatów. Jednak ze względu na wysokie ceny nie wszystkie ekipy remontowe posiadają własne szalunki. Kiedy będą niezbędne, mogą wszak po prostu je wypożyczyć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to obecnie bardzo często wybierana usługa.

Wynajem szalunków – dla których firm?

Zakup własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak już nadmieniliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą naszej firmy, dobrze sprawdzić atuty, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Głównie z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w sezonie okaże się bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć także o komforcie, ponieważ przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować duże koszty.

O czym pamiętać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, która firma nam je dostarczy. Jak ją znaleźć? Warto zdecydować się na usługi ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, że szalunki będą wytrzymałe oraz funkcjonalne. Bardzo istotna okaże się też obsługa klienta – w przypadku, kiedy zbliża się czas startu prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości dobrze zaś wejść do internetu, by sprawdzić, co o usługach konkretnej firmy myślą dotychczasowi kontrahenci.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]