OE Industry – producent oświetlenia do autobusów i pojazdów specjalnych

Motoryzacja

Producent oświetlenia dla automotive i mobility - z najnowszą ofertą zapoznasz się na https://oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to bardzo istotny element bezpieczeństwa jazdy pojazdem. Nieodpowiednie ustawienie świateł albo zbagatelizowanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie stać się przyczyną niebezpiecznej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Stosowanie wysokiej jakości oświetlenia jest ważne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa dzień w dzień bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z dostawców wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Co oferuje krakowski producent oświetlenia dla automotive i mobility?

W praktyce w ofercie OE Industry znaleźć można każdy typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, przednich oraz bocznych do autobusów, tramwajów, pojazdów budowlanych czy kamperów, OE Industry oferuje też LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które używane są między innymi przez kierujących pojazdami agro, specjalnymi czy off-road. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez nieliczne służby światła niebieskie oraz białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o praktycznych lampkach do czytania), które zauważalnie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają wiele dni w podróży. A to zaledwie wycinek oferty OE Industry.

Spółka OE Industry urzeczywistni każdy pomysł klienta

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia do autobusów. To kompetentny zespół specjalistów gotowy zrealizować wizję kontrahenta, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, poprzez wydruk 3D prototypu, aż po jego certyfikację. Spółka świadczy również wsparcie posprzedażowe. Wskutek budowania doświadczonego zespołu specjalistów, szczegółowych analiz potrzeb swoich odbiorców i silnego naciskowi na wieloaspektowe testowanie swoich produktów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Lokalizacja firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]