Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Podróże Rekreacja, hobby, sport

Na www.exploruj.pl odnajdziesz aktualną ofertę wypraw górskich.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym turystą, który ceni rzetelnie opracowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w tego typu wycieczkach. Żeby partycypować w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia, a także świetna sprawność fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ogromnych umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Dlaczego warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem realizację pragnień oraz poznanie swoich reakcji w trudnych warunkach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających specyfikę górskiego obszaru, ale też chętnie dzielących się posiadanym doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni także zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]