Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Szkolnictwo

Pełna oferta lekcji rysunku Kraków.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego duże korzyści. Potwierdzano wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie korzystnie wpływa na naszą psychikę oraz emocje. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także istotnym elementem wychowania. Spore korzyści płynące z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o dzieciach, dla których są bodźcem do rozwijania wyobraźni, wrażliwości oraz umiejętności manualnych. Mnóstwo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Poznań, Wrocław, Katowice czy Kraków. Nie brak także kursów adresowanych do początkujących – tych, którzy po prostu uwielbiają rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą także naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]