Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Szkolnictwo

Pełna oferta wakacyjnego kursu rysunku w Krakowie znajduje się pod tym linkiem.

Kochasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają także osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałą propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]