Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Usługi finansowe i rachunkowe

W tym miejscu uzyskasz szczegółowe informacje w temacie Flobo.

Przedsiębiorcy bezustannie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale także obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – zasada funkcjonowania

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później śledzi czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, niesłychanie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie natrafiają na problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy z tytułu abonamentów, więc świetnie sprawdzi się w uczelniach prywatnych czy językowych, a więc wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]