Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking monitorowany przy Balicach

Logistyka, spedycja, transport Usługi

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz swobodnie dojechać do portu lotniczego, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia monitorowany parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – jak wygodnie dojechać na lotnisko

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zostawić auto na czas wyjazdu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking strzeżony znajdujący się niedaleko lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – utwardzona nawierzchnia

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wojażach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić gotówką przy kasie lub przelewem internetowym.