Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Usługi

Chcesz zlecić catering dla firm? Kliknij tutaj.

Rozmowy biznesowe, konferencja czy szkolenie – każde poważne przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed potrzebą organizacji wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli na urządzanym spotkaniu może pojawić się masę osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering firmowy – zagwarantuj zaproszonym na szkolenie przekąski oraz napoje

Konferencje oraz szkolenia biznesowe to spotkania trwające przeciętnie po 6-9 godzin, częstokroć nawet przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci dostają szczegółowy harmonogram prelekcji, między którymi wskazane są średnio trzy krótkie przerwy, w czasie których trudno jest spożyć kompletny obiad w pobliskiej kafeterii. Stąd konieczne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk i garnituru. Oferta cateringu dla firm obejmuje także dostarczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Czy warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj potrzebna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to także możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w mniejszym gronie kwestii omawianych na kursie. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który działa na stołówkach firm, nie ma szans sprostać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów czy płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z papierowych pojemniczków, spożywając przyniesione z domu bądź zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podniesie więc wagę spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie uczestników.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]