Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Usługi

Kliknij tutaj jeżeli chcesz zamówić catering imprezowy.

Lato obfituje w bardzo modne ostatnio eventy w plenerze oraz pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego dnia w przeróżnych miejscowościach kraju mają miejsce benefisy, bankiety czy konferencje. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezę – niezbędny na prestiżowych bankietach

Wybrałeś już miejsce, gdzie zorganizujesz piknik bądź zamówiłeś salę bankietową? Świetnie! Teraz należy zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia smacznych napojów, gorących posiłków oraz przekąsek. Pamiętaj, że na czas prestiżowych gal nie godzi się postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się sami. Liczy się cała oprawa – przemyślane ustawienie stolików, stylowe akcenty dekoracyjne, jak również prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia na pewno będą również zadowoleni, jeśli potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu niczym w uznanych restauracjach.

Pokaz live cooking i nie tylko – zalety cateringu na imprezy

Zaletą zlecenia usługi cateringu na imprezę jest zdecydowanie to, że wynajęty zespół nie tylko przyrządzi doskonałe posiłki, ale także szczegółowo zajmie się całą jego oprawą. Zakąski i potrawy będą dowiezione w wyznaczone miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie bankietu. Na życzenie klienta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, żeby przyjrzeć się na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i niewielkich. Podczas ustalania szczegółów zlecenia zasugeruje ona, które przekąski, napoje oraz potrawy idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]