Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Promocja, reklama, marketing Usługi

Panoramy 360 Google. Kompleksową pomoc profesjonalisty w tym zakresie otrzymasz w tym miejscu.

Zdjęcia 360 stopni to nadzwyczaj atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania wnętrz firm czy lokali usługowych. Najczęściej spotykamy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale też natrafiamy na nie na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak zatem możesz zastosować zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej firmy? Zalecenia prezentujemy w dalszej części tekstu.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które można oglądać pod wszystkimi kątami. Swobodne obracanie fotografii daje odczucie rzeczywistego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku dają możliwość odwiedzenia budynku, lokalu lub nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju tworzy się przy pomocy specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do standardowych fotografii cyfrowych jest sposobność kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a potem poruszanie nim w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – wyróżnij swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomita metoda na reklamę Twojej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają szerokie możliwości przedstawienia pomieszczeń biura, hotelu albo lokalu gastronomicznego. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej atrakcyjna oraz pozwala wnikliwie poznać oglądane punktem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i zwiększy jego ufność w stosunku do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na o wiele wyższe prawdopodobieństwo, że z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto wykorzystać na Facebooku w szczególności gdy prowadzimy biznes, który opiera się na najwyższej jakości wnętrzach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale też jeśli chcemy nakłonić potencjalnych pracowników, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy.

Do wykonania panoram 360 stopni zatrudnij zawodowca!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, choć teoretycznie można zrealizować samodzielnie, niemniej jednak do celów marketingowych warto zatrudnić doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to najlepsza opcja? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję przygotowania najlepszej jakości fotografii, które oprócz tego będą ciekawsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też droga czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili wyznaczoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]