Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Usługi

Jeżeli potrzebujesz zlecić serwis okien PCV Warszawa, zajrzyj w to miejsce.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle działają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec zadba również o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]