Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Usługi

Zajrzyj w to miejsce i dowiedz się, komu zlecić organizację przyjęć.

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z weselem. Jednakże popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zjeżdża się dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również ceremonie chrztu, komunie czy zabawy z okazji osiągnięcia pełnoletności. Gdy spis zaproszonych gości jest bardzo długi, przeważnie nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj uczestnikom imprezy odpowiednie warunki

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka czy przyjęcie urodzinowe, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, gościom trzeba udostępnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei zabawy, w których sporą część gości mogą najmłodsi, m.in. komunie czy ceremonie chrztu, warto urządzić w lokalu, który oprócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się zbyt szybko uroczystością i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Potrawy oferowane gościom także należy dostosować do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto więc skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite dania, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Sala na przyjęcie – rozważ wynajem sali Pałac Radziwiłłów

Wyszukanie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, jest stosunkowo proste, lecz niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście dworskiej atmosferze odbywają się w nim komunie, chrzciny i – naturalnie – wesela, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści nawet ponad trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia menu, poprzez rozstawienie oraz ozdobienie stołów, aż po wykwalifikowaną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]