Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Usługi

Na https://bit.ly/3j1r0Q3 znajdziesz pełną ofertę sali weselnej w okolicach Krakowa.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli państwo młodzi postanowią urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybranie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Sala ślubna – wybierz kompleksową obsługę

Szukając sali na wesele para młoda powinna rozważyć kilka ważnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeśli na ślub zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innej miejscowości, należy szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc przystrojenie stołów, wybranie menu i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie z niesamowitą oprawą

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się zniewalającą oprawą. Pałac ma cztery sale zdolne podjąć ponad stu osób. Przyjęcie można wyprawić też w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez mała ok. 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej niż 30 minut.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]