O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Usługi

Sale do wynajęcia Kraków - tu znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie.

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne czy wspólne grille dla zatrudnionych i ich bliskich, których celem ukształtowanie trwałych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, żeby świętować podpisane kontrakty, a także różnorodne gale dla partnerów biznesowych, kursy i konferencje. Takie wydarzenia wymagają właściwego przygotowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Gdzie zorganizować bankiet firmowy?

Jeśli nie mamy w firmie dużych wnętrz, w których można urządzać bankiet, należy rozejrzeć się za propozycjami najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych gości uroczystości. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoją estetyką do charakteru planowanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla wspólników firmy, podczas których świętowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny odbyć się w pierwszym lepszym lokalu. Wskazane jest w takich wypadkach urządzić imprezę w eleganckim miejscu, które dobitnie zaakcentuje doniosłość uroczystości. Natomiast jeśli na event sproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w bliskim sąsiedztwie sali powinno się wybrać lokal, znajdujący się w pobliżu rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj obecnym na sali nieskazitelną obsługę

Organizując imprezę firmową nie wolno zlekceważyć tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie zaproszonym gościom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Rekomendowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania sumienne firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówione miejsce wyśmienitych dań dla obecnych, ale także pomoże w doborze menu i zajmie się rozstawieniem stołów. Podczas pokazowych imprez wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym doskonałej obsługi. Warto więc szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, lecz i zdumiewające wizualnie dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]