Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Logistyka, spedycja, transport Usługi

Zobacz lotnisko Kraków parking długoterminowy na https://pandaparking.pl.

Wybierasz się na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie lub pociągu.

Czemu warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również darmowy dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online bądź na telefon – szybko i bez problemów, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) albo przelewem. Dodatkowym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]