Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Promocja, reklama, marketing Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Chcesz poznać więcej informacji o pozycjonowaniu Krakow? Wejdź na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz komfort użycia go w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, że każda marka chce teraz zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że klienci nas znajdą – istotna jest wszak obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych przedsiębiorstw, które funkcjonują wyłącznie na niewielkim obszarze albo wręcz w jednym mieście, przykładowo w Białymstoku bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych stosują z reguły frazy lokalne, czyli obejmujących nazwę danej miejscowości, jak np. “sklep z elektroniką kraków”, “malarz kraków” albo “cukiernia kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich firm na zademonstrowanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, mieszkającym w konkretnej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO ukierunkowane są na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze projektowania stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od blisko 15 lat. W trakcie tych lat dobrze rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i tym samym trafić do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, jak również poprawę treści. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może kontrolować codziennie efekty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]