Profesjonalne czyszczenie grobów

Usługi

Opieka nad grobami Kraków - kliknij tu po więcej szczegółów o tej usłudze.

Wygląd grobów zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą zostać zaniedbane – świetnym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują także inne usługi, takie jak montaż ławeczek oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz korekty liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które będziemy musieli opłacić specjalistom czuwającym nad nagrobkami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu usług – gdy wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od 30 do 40 zł. Gdy natomiast zależy nam, by firma sprzątała nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z kosztem około 400 złotych rocznie. Należy też zauważyć, że stawki uzależnione są również od gabarytów grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]