Serwis Apple – wymiana szybki i baterii od ręki

Usługi

Pragniesz poznać więcej informacji o wymianie szybki iPhone 13 Pro? Skieruj się na https://tinyurl.com/y3nwxg3d.

Telefony, tablety i laptopy są współcześnie niezbędną częścią naszego życia prywatnego oraz zawodowego, wobec tego nabywając te akcesoria zazwyczaj staramy się wybierać te godne zaufania. Taką renomą cieszą się od dziesięcioleci produkty firmy Apple, które pomimo swojej bardzo znacznej ceny w stosunku do urządzeń pozostałych firm, co roku pozyskują sobie setki tysięcy nowych nabywców. Jednakże nawet telefon najwyższej jakości może się zepsuć czy też przestać poprawnie działać w wyniku nieuważnego używania. Co nie świadczy o tym, że z miejsca trzeba zamienić go na nowy – warto przecież dostarczyć go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – jakie usługi wykonuje?

Kto miał produkty Apple wie, że sprzęt ten funkcjonują bez szwanku latami, jednak nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które powstają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa codziennie dostaje zlecenia na wymianę baterii, która po latach słabo się ładuje, wymianę szybki przedniej i tylnej, zbitych w wyniku upadku urządzenia z wysokości czy wymianę innych delikatnych elementów jak nierejestrujący dźwięków mikrofon bądź zepsuty układ U2. Nasi eksperci będą wsparciem też w przypadku zalania telefonu iPhone czy potrzeby odzyskania z niego straconych danych.

Naprawy pogwarancyjne telefonów w serwisach Apple – gdzie będzie korzystniej?

Póki telefon ma ważną gwarancję sporą część napraw bez przeszkód wykonamy w autoryzowanych serwisach producenta. Kłopoty pojawiają się po wygaśnięciu gwarancji, ponieważ eliminacja nawet błahych usterek w serwisie Apple może wygenerować całkiem pokaźne koszty, na które nie każdego stać. Na szczęście na terenie całej Polski, z reguły w większych miastach jak Warszawa, pracują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkuletnią praktyką nawet w godzinę są w stanie przeprowadzić naprawę produktów tej firmy zarówno nowej, jak i starej generacji, zakupionych na przestrzeni ostatniej dekady, jak przykładowo: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus oraz 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS MAX i XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max oraz iPhone SE 2020.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple zatem nie masz możliwości telefonu przynieść osobiście do punktu, poszukaj fachowców, którzy podejmują się serwisu iPhone’ów wysłanych kurierem. Takim usługodawcą jest m.in. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Lokalizacja firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555