parking przy lotnisku w krakowie

Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Logistyka, spedycja, transport Usługi

Nadrzędne zalety podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego typu transport zyskał olbrzymie uznanie, to komfort, szybkość oraz sposobność dotarcia także w najbardziej oddalone miejsca naszego globu. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, łączy się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością problem dojechania do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje związane z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć własnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, więc w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, dlatego nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca zostawić samochodu. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy personelu

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy liczyć także na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą uzyskać pomoc załogi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy spadek ciśnienia w oponach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]