Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Promocja, reklama, marketing Usługi

Wirtualny spacer 3D. Dowiedz się, kto może to wykonać.

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomity sposób na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których zamierzają korzystać. Dla większości osób możliwość zobaczenia danego lokalu przed zawarciem umowy jest niesłychanie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Ale czym są wirtualne spacery oraz modele 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu.

Czym jest wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie kilkunastu fotografii model 3D naszej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest plan poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do całej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można też zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że prócz oglądania samego modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa czy hostelu, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem do dowolnego lokalu, a potem rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia również przemieszczać się do kolejnych wnętrz podobnie w rzeczywistości.

Dlaczego warto zamieścić model 3D?

Przy użyciu modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować klientom wybrany budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można użyć do prezentacji warsztatu, hostelu bądź baru, a także w prosty sposób pokazać szerokiemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy również wykorzystać, w celu sprzedaży mieszkania, by przyszli nabywcy mieli możliwość szczegółowo przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się zamówić z kilku przyczyna. Pierwszy z nich to opcja umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie firmowej czy dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje też doskonałą możliwość przekonania klientado wybrania naszych usług. Osoby, które poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją znacznie szerszym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to również idealna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ aktualnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — wystarczy zamówić jego wykonanie u profesjonalnego fotografa.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]