tani parking Balice, parking przy Balicach

Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Logistyka, spedycja, transport Usługi

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to generuje pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]