Terapia małżeńska – na kłopoty w związku

Wszystko o zdrowiu

Zobacz, kto pomoże wam w terapii małżeńskiej UK.

Każda para może przechodzić najróżniejsze problemy. Całe szczęście dzisiaj można sobie z nimi radzić naprawdę skutecznie. Doskonałym wyjściem jest terapia małżeńska prowadzona przez doświadczonego i wykwalifikowanego psychoterapeutę.

Terapia małżeńska – kiedy jest skuteczna?

Do terapeuty udają się pary borykające się z bardzo różnymi trudnościami. Specjalista pomaga przezwyciężyć trudności powiązane z niedochowaniem wierności jednego z małżonków, jak również pomoże w razie nałogów, jednak w takich sytuacjach nierzadko niezbędne będzie także specjalistyczne leczenie pacjenta. Psycholog wspomoże w okresie problemów zdrowotnych małżonków czy ich dzieci. Jest nieoceniony w momencie, gdy pomiędzy mężem i żoną rodzą się konflikty, których nie są w stanie przezwyciężyć samodzielnie. Udział w terapii małżeńskiej pomoże także przezwyciężyć trudności i zacieśnić partnerstwo. Poprawie ulega komunikacja między małżonkami – dzięku temu ich związek rozkwita, a nie stoi w miejscu. Terapeuta pomaga odkryć małżonkom jakie mają oczekiwania oraz potrzeby. Podkreśla on, że małżeństwo to nie tylko branie, ale też oferowanie czegoś od siebie. Dzięki psychoterapeucie możliwe jest określenie przyczyn , które legły u podstaw partnerskich problemów. Małżeństwo, które przeszło terapię małżeńską posiada wiedzę niezbędną do tego, żeby doskonale radzić sobie z problemami w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszkamy na terenie Wielkiej Brytanii?

Emigracja z Polski, która trafiła na Wyspy sprawiła, że na chwilę obecną bez problemu można spotkać polskiego psychologa także na terenie UK. Posługiwanie się językiem polskim usprawnia terapię oraz podnosi komfort małżeństwa, które postanowiło postawić na pomoc specjalisty. Również na emigracji opłaca się powalczyć o własny związek, który w wielu wypadkach właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna zmagać się z najróżniejszymi problemami. Powinno się wiedzieć, że terapia to nie coś, czego należy się wstydzić, a dzięki niej partnerstwo jest w stanie wejść na zupełnie nowe tory. Rozstanie to zawsze ostateczne wyjście.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339