W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Wszystko o zdrowiu

Szukasz fachowego doradztwa w tym temacie? Skontaktuj się z polskim psychologiem w UK.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne w zasadzie zanikło, ale ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje mnóstwo problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakich sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt na emigracji oraz mające z tym związek odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego państwa, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi często wywołuje ogromną sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach dochodzą także kłopoty z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który nadal jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, że bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do poważnych wahań nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologa. Z tego powodu nie wolno bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które zostały przekazane podczas sesji będą przekazane dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy ukrywać problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pomaga nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej specjalista.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339