piękne miejsca w małopolsce, małopolska atrakcje

Wszystko co warto wiedzieć o zabytkach i atrakcjach Małopolski znajdziesz online

Podróże Porady i tutoriale Zagadnienia związane ze stronami www

Pomimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych województw w Polsce, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, więc często trudno odnaleźć się w ogromie wiadomości o godnych zobaczenia atrakcjach i najnowszych eventach kulturalnych bądź sportowych w Małopolsce.

Skąd czerpać kompleksowe informacje o najpiękniejszych miejscach w Małopolsce?

Aby przedstawić wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, przygotowano stronę visitmalopolska.pl. Dostarcza on informacji nie tylko o interesujących zabytkach oraz miejscach Małopolski, jak też o pokazach i wydarzeniach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych planowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach projektu MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się w witrynie? Podróżnicy planujący przyjazd do Małopolski już na głównej stronie zauważą mapkę, na której szybko odnajdą motele, hotele i schroniska, Centra Informacji Turystycznej, a także zabytki i muzea położone w miastach Małopolski. Serwis ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski także pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o lotniskach i dworcach kolejowych, jak i o wypożyczalniach pojazdów i parkingach. Z kolei dla tych, którzy z różnorodnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował kilka wirtualnych spacerów przedstawiające m.in. piękno parków krajobrazowych i narodowych, atrakcje narciarskie czy zamek na Wawelu.

Spis konsulatów i proste rozmówki – kluczowe informacje dla cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też zagranicznych przyjezdnych, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane czy inne ciekawe miejscowości. Informacje znajdujące się na stronie publikowane są zatem w języku angielskim, ale też w między innymi w języku niemieckim, francuskim, słowackim oraz rosyjskim. Niezmiernie wartościowy dla cudzoziemców jest też dział Rozmówki, gdzie poznają ważne słowa i powiedzenia, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć podczas wczasów naszym kraju. Turyści z zagranicy znajdą tu listę konsulatów i ambasad mających swoje siedziby na terenie województwa małopolskiego.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego