Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Zakupy

Dowiedz się więcej o baniaku do wina na superbutelki.pl.

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też doskonała dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]