Drukarki 3D do zastosowań profesjonalnych – gdzie kupić?

Technologie Zakupy

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o drukarki 3D sprzedaż, znajdziesz na cadxpert.pl.

CadXpert jest jednym z wiodących na rodzimym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Najważniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Drugim filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D oraz drukowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: PolyJet, SLA oraz FDM, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, FDM, SLA, SLS oraz DMLS.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i urządzeń firmy Formlabs. Posiada najszerszą w Polsce ofertę urządzeń do drukowania przestrzennego – powyżej dwudziestu modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Dodatkowo CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również tworzywa specjalistyczne, jak np.: Nylon 12 CF, Ultem 1010 oraz pozostałe (dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne, inżynieryjne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami firma CadXpert posiada także filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały używane do druku 3D.

Drukarki 3D profesjonalne i biurkowe

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do przedsiębiorców, profesjonalistów i reprezentantów różnych branż (sprzęt firmy Stratasys), jak i użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia też showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zaciekawiony procedurą wydruku przestrzennego, chce omówić ze specjalistami projekt lub możliwości technologiczne dowolnego sprzętu z oferty sklepu, może odwiedzić krakowski punkt. CadXpert gwarantuje też kompleksową obsługę posprzedażową: przeszkolenie pracowników w obsłudze nabytych urządzeń, opiekę serwisową i pogwarancyjną czy wsparcie techniczne i merytoryczne.

Tanie skanery i drukarki 3D

Jaką wysokość osiągają ceny narzędzi do druku przestrzennego – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalny skaner lub drukarka kosztują tyle, że nawet niewielka albo średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Inwestycja w profesjonalny sprzęt do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w ramach sektorów, jak między innymi motoryzacja, odlewnictwo, medycyna oraz stomatologia, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Sektor sprzętu do drukowania przestrzennego wciąż się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się nowe technologie oraz rozwiązania, na które kilka lat temu mogły sobie pozwolić jedynie gigantyczne korporacje. Dziś – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich uzyskały także mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Z miesiąca na miesiąc spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, gdyż narzędzia do druku 3D są stale ulepszane i rozwijane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]