Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Motoryzacja Zakupy

Znajdź oryginalne części Renault.

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Masz już wymarzony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]