hurtownia butelek szklanych, butelki szklane hurt

Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

Zakupy

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, iż znaczną częścią rynku produktów spożywczych rządzą duże marki, jest to jednocześnie branża, w której rewelacyjnie radzą sobie małe firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój smakowity, autorski albo zdrowy wyrób. Przeznaczona na handel żywność musi zostać opakowana tak, żeby towar jak najdłużej zachował świeżość, a więc m.in. w szklane słoiki i butelki. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików i butelek najlepiej od lokalnego dostawcy

Oczywiste jest, że oferty od dystrybutorów adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo pasty warzywne, marmolady bądź soki, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy. Kupno butelek oraz słoików w hurcie będzie zatem dla niego nie tylko formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając opakowania w hurtowych ilościach z reguły można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika butelek i słoików. W ten sposób też dostanie towar szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co kupimy w jego asortymencie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności słoje oraz butelki ze szkła doskonałe do przechowywania piwa, soków bądź wina. Transportowane są one do klienta na paletach zawierających – w zależności od kubatury opakowań – po 500, 1600, a nawet 2700 sztuk danego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą także odebrać nabyty towar osobiście z magazynu sprzedającego. Razem z butelkami i słoiczkami w hurcie można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do danego typu opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]