Inspiracje dla urządzających mieszkanie – sklep i blog Deco Skład

Wyposażenie i urządzanie wnętrz Zakupy

Znajdź nowoczesne artykuły wyposażenia wnetrz.

Najlepiej czujemy się w mieszkaniu, w którym jesteśmy otoczeni meblami współgrającymi z naszą osobowością. W takim miejscu możemy szybciej wypocząć po ciężkim dniu pracy. Dlatego tak ważna jest troska o należyte zorganizowanie przestrzeni domowej. Jeżeli zatem urządzasz właśnie mieszkanie albo dopiero planujesz jakiś remont, poszukaj inspiracji na stronie sklepu Deco Skład.

Nowoczesna zastawa stołowa i meble do salonu znajdziesz w sklepie Deco Skład

Deco Skład dostarcza meble, dekoracje i akcesoria utrzymane w popularnym od dawna stylu skandynawskim. Kluczowym wyznacznikiem tego stylu jest nieskomplikowane wzornictwo, pewna doza surowości, a także dążenie do stosowaniasurowców naturalnych, nierzadko obrabianych ręcznie. Styl skandynawski trzeba jednak rozpatrywać w szerokim zakresie, więc każdy wyłuska z niego coś co mu się spodoba – mieszczą się w nim zarówno elementy nawiązujące do folku, a zarazem widoczne są tu też wyraźne tendencje ukierunkowanie na aranżowanie pomieszczeń w w okrojonej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego którego ofertę można sprawdzić przez internet bądź odwiedzić sklep osobiście w Poznaniu, odnajdziesz bogatą ofertę dodatków do jadalni, kuchni i łazienki, jak również mebli i dekoracji do bawialni dziecka, salonu czy przedpokoju. Tutaj zamówisz tekstylia do kuchni i piękne nowoczesne zastawy stołowe, którymi zachwyci się cała rodzina, jak również akcesoria do przechowywania, pieczenia oraz gotowania. Jeśli chcesz gustownie zaaranżować łazienkę, spraw sobie akcesoria i zestawy łazienkowe pieczołowicie wyselekcjonowane z asortymentu renomowanych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeśli natomiast jesteś pasjonatem złota lub czerni i jest to kolorystyka, w której chcesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie znajdziesz dziesiątki akcesoriów w tych kolorach.

Blog Deco Składu – wskazówki odnośnie wyposażenia wnętrz i niebanalne pomysły na prezenty

Deco Skład prowadzi blog, w którym systematycznie przedstawia mnóstwo praktycznych porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Porady, które tam przeczytasz odnoszą się nie tylko do aranżacji mieszkania, zakupu ergonomicznych sprzętów czy wyboru praktycznych akcesoriów oraz dodatków współgrających z danym stylem. To także ciekawe propozycje upominków dla znajomych z okazji rozmaitych imprez, rocznic i świąt. Warto zaglądać na ten blog systematycznie, by być stale na bieżąco z obecnymi tendencjami w aranżacji przestrzeni domowej.

Lokalizacja firmy:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]