Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Wszystko o zdrowiu Zakupy

Chcesz zamówić maskę wielokrotnego użytku? Odwiedź ten adres

Pandemia koronawirusa, która opanowała wszystkie państwa, nieodwołalnie zmieniła nasze relacje z innymi ludźmi oraz życie. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają obowiązek stosowania różnych środków, których rolą jest ochraniać nas przed potencjalnym ryzykiem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do sklepu lub kina, gdzie na ogół przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, musimy bezwzględnie nosić na ustach i nosie ochronną maskę. Co jednakże zrobić, jeśli dusimy się w zwykłej maseczce z materiału?

Lekka maseczka wielorazowego użytku w formie ochronnej przyłbicy

Ci, którzy uważają bawełniane maski ochronne za niewygodne i mają kłopoty z oddychaniem w trakcie ich noszenia, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona użytkownika przed zarażeniem wirusem równie dobrze jak maska chirurgiczna, a więc zasłania usta i nos, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi plusami są trwałość, wygoda oraz dosłownie kilkugramowa waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta mini przyłbica wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym użyciu można oczyścić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) w wodzie z detergentem.

Kto może zakładać wielorazową przyłbicę ochronną?

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się używać każdemu, kto troszczy się o ochronę, ale i komfort. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, mające ukończony 60 rok życia oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek zakładać maseczki ochronne w czasie pełnienia pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie nawet przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co zapewne docenią młodsi użytkownicy.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]