Pojemne boxy dachowe na dłuższe podróże – bagażniki dachowe

Motoryzacja Zakupy

Chcesz zamówić boxy dachowe? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować dużą ilość bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości produkty wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora ładowność

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają dużą ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, które stosuje duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby lubiące aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na swoją długość nie umieścimy wewnątrz auta.

Lokalizacja firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]