Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Zakupy

Dalsze informacje o etykietach na bimber.

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znana jest od setek lat i od samego jej początku najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Niemało ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na urodziny, Sylwestra bądź ślub. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – podziękuj swoim gościom

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale też coraz częściej Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem po zakończeniu przyjęcia. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Ale taka butelka z alkoholem może także stać się w cenną pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety weselne, na których można umieścić informację o imionach Państwa Młodych, dniu i miejscu ślubu bądź wyrazy podziękowania. Etykiety na butelki można nabyć w przeróżnych wzorach i kolorystyce, w związku z tym bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber czy inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym bądź wieczorze panieńskim.

Udekoruj domowe trunki kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym tekstem można dekorować butelki w domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę robisz wina, nalewki bądź soki, a potem wręczasz je rodzinie czy też kolegom przy rozmaitych okazjach, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać przy użyciu kolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]