Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Zakupy

Jeśli szukasz słoja z kranikiem, odwiedź tę stronę

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest piękną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, oranżad, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]